Prins kitinin direkt enjeksiyonlu araçlar için ürettiği kit olan Prins Direct LiquiMax Sıvı LPG Sistemi Mercedes CGI Motorlarda %100 uygulanırken hatasız çalışabilmektedir.

Sistem diğer LPG sistemlerinden farklı olarak direkt olarak LPG ile arabayı çalıştırır ve LPG ile sürmenizi sağlar. Benzin kullanımı sıfırdır. Ayrıca sıvılaştırılmış olduğu için performans kaybı yaşamazsınız.

Sistemin başlıca teknik özellikleri şunlardır ;

• Prins DLM Sistemi, aracınızın orijinal benzin enjeksiyonu ile eşdeğer bir teknolojiye sahiptir. Motorda yer alan mevcut elektronik bileşenlerden maksimum derecede faydalanır. Bu sayede benzin ile LPG arasında sürüş farkı hissedilmez. Benzinli araç performansı ile LPG’li araç performansı birbirine eşdeğer seviyede olur.

• DLM ile araç ilk çalışmadan itibaren LPG tüketir. Bu nedenle aracı çalıştırmak için dahi benzine ihtiyaç duyulmaz. Bu özellik %100 LPG tüketerek daha çok tasarruf yapılmasını sağlar.

• DLM kitinin içinde bulunan parçalar dışında herhangi bir ekstra ekipmana ihtiyaç yoktu. Buna, otogaz sistemi yağlama malzemesi olarak bilinen koruyucu sıvı dozlayan sistem de dahildir.

• DLM kitinin bulunduğu direkt enjeksiyonlu araçlarda, sıvı LPG’nin yüksek basınç altında silindirin içine enjekte edilmesi için modifiye edilmiş bir yüksek basınç pompası ile benzin sisteminin yakıt enjektörleri kullanılır. Bu durum sayesinde otomobil için hayati önem taşıyan emme manifoldu da delinmemiş olur.

• Normal şartlar altında sıralı sistemlerde 10.000 km’de bir yapılan bakım, DLM LPG kitinin takılı olduğu araçlarda 25.000 km’de bir yapılır.

Direkt enjeksiyon motor sistemine sahip araçlar için üretilmiş olan Direct LiquiMax kitinin içerisinde; yakıt modülü, pompa işlemcisi, yakıt besleme ünitesi, yakıt geri dönüşüm ünitesi, boost pump ve sistemin beyni olan AFC-2, yakıt anahtarı ve LPG yakıt tankı bulunmaktadır. Bu sistemin VSI-DI sisteminden farkı %100 LPG kullanımına olanak tanıması ve LPG’yi sıvı olarak püskürterek daha fazla tasarruf ve daha yüksek performans elde edilebilmesidir.

Daha fazla bilgi ve fiyat almak için ;

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Bostancı San. Sitesi A blok Zambak Sk. No:12 Bostancı/Kadiköy

GSM: (0553) 387 59 01

Telefon: (0216) 575 59 01

Fax: (0216) 572 36 81

Email: info@aplusotogaz.com